ویپ

آشنایی با معروفترین جویس های تنباکویی

آشنایی با معروفترین جویس های تنباکویی

چند سالی است که در کشور ایران همچون بسیاری از کشورهای دیگر دنیا، استفاده از دستگاه‌های ویپینگ بسیار رایج شده است و افراد زیادی خصوصا جوانان به استفاده از آنها روی آورده‌اند. برای استفاده صحیح از دستگاه ویپ و داشتن یک ویپینگ لذتبخش، باید به موارد زیادی توجه شود. یکی از این موارد هم مربوط به جویس یا مایع ویپ سازگار با دستگاه است. جویس‌ها نقش مهمی در کیفیت ویپینگ دارند و از تنوع طعم و مزه زیادی هم برخوردار می‌باشند. یکی از انواع جویس‌های معروف که قرار است در این مطلب به آن بپردازیم، جویس‌های تنباکویی هستند. جویس‌های تنباکویی به جویس‌هایی گفته می‌شوند که از توتون و تنباکو ساخته می‌شوند و میتوان طعم اصیل تنباکو را هنگام استنشاق آنها به خوبی احساس کرد. در ادامه با معرفی چند جویس تنباکویی معروف موجود در بازار همراه ما باشید.

جویس چیست؟

جویس یا ایجویس E-juice، به مایعی گفته می‌شود که درون مخزن دستگاه ویپ ریخته شده و با تبدیل شدن به بخار، سبب عمل ویپینگ می‌گردد. در واقع جویس همان مایع ویپ است که بسته به مواد موجود در آن به دو دسته کلی جویس معمولی و سالت تقسیم می‌شود. البته در این متن منظور ما از جویس، همان جویس معمولی است. جویس‌ها باید تحت شرایط خاص و در آزمایشگاه‌های پیشرفته تولید شوند. در واقع جویس‌های با کیفیت و استاندارد، تحت نظر افراد متخصص و در محیط‌های مناسبی تولید می‌گردند. ترکیب مواد اولیه جویس و رسیدن به یک جویس استاندارد و مطلوب، نیاز به تمرین و تخصص زیادی در علم شیمی دارد و هر شخصی نمیتواند از ساخت آن به خوبی برآید. برای همین است که گفته میشود تنها از جویس‌های با کیفیت و معتبر استفاده شود تا مشکلی در هنگام ویپینگ رخ ندهد. جویس‌ها از مواد اولیه به خصوصی هم ساخته می‌شوند که مهمترینشان گلیسیرین گیاهی یا ویجی، پروپیلن گلیکول یا پیجی، طعم دهنده و نیکوتین است.

طعم دهنده‌های جویس ویپ و معروفترین آنها

افراد ویپر نسبت به تنوع بالای جویس‌های موجود در بازار به خوبی اطلاع دارند. اغلب این طعم دهنده‌ها در بسیاری از مواد غذایی یافت می‌شوند و از نظر سلامتی مشکلی برای افراد ندارند. البته هر نوع طعم دهنده‌ی غذایی هم نمیتواند در ساخت جویس مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از مواد طعم دهنده مناسب، نیاز به دانش و تخصص بالا دارد که تنها شرکت‌های معتبر سازنده جویس ویپ میتوانند از پس آن برآیند. پس از تولید جویس، باید در آزمایشگاه‌های تایید شده از سوی سازمان بهداشت جهانی مورد آزمایش و تایید قرار بگیرند. در صورتی که جویس مشکلی نداشته باشد، میتواند برای فروش به بازار عرضه شود.

طعم‌های جویس ویپ بسیار متنوع هستند و میتوان آنها را در طعم و رایحه‌های مختلفی خریداری کرد. حال اگر بخواهیم جویس‌ها به طور کلی را از نظر طعم و مزه دسته بندی کنیم، با سه دسته زیر مواجه می‌شویم:

  • جویس های تنباکویی Tobacco Flavors

این دسته از جویس‌ها مناسب کسانی هستند که به سیگار گرایش زیادی دارند و برای ترک سیگار به سراغ دستگاه‌های ویپینگ آمده‌اند. در واقع میتوان گفت بیش از 90 درصد از افراد سیگاری که به ویپ روی می‌آورند، جذب جویس‌های تنباکویی می‌شوند. دلیل آن هم این است که این دسته از جویس‌ها از طعم اصیل تنباکو ساخته می‌شوند و میتوان طعم توتون را به خوبی در آنها حس کرد.

در رابطه با جویس‌های تنباکویی باید اشاره شود که برخی از آنها تنها از طعم تنباکو و بدون هیچ طعم دهنده دیگری ساخته می‌شوند. اما برخی از آنها در کنار دیگر طعم‌ها به کار می‌روند تا مزه آن کمی متعادل و مطلوب گردد. جویس‌هایی هم هستند که از عصاره تنباکوی طبیعی که به NET معروف هستند، ساخته می‌شوند. البته این دسته از جویس‌ها به دلیل اینکه برای اتومایزرهای قابل بازسازی مناسبتر هستند، در بین مبتدیان چندان معروف نیستند. با این حال به طور کلی باید اشاره شود که آن دسته از افرادی که دوست دارند ویپینگ با طعم تنباکوی ملایم‌تری را تجربه کنند، میتوانند از جویس حاوی طعم توتون به همراه دیگر مواد طعم دهنده استفاده نمایند. خوب است اشاره شود که جویس‌های تنباکویی بوی سیگار نمی‌دهند و طعم و بویشان با سیگار متفاوت است.

  • جویس های دسری Desert Flavors

دسته دیگر جویس‌ها را جویس‌های دسری به خود اختصاص می‌دهند. همانطور که از نام این جویس‌ها مشخص است، در ساختشان از طعم و مزه دسرهای مختلف استفاده می‌شود. برای مثال از طعم کیک، بیسکوییت، کاستارد، وانیل، کره، شکلات و غیره در ساخت جویس‌های دسری استفاده می‌شود. این دسته از جویس‌ها طعم شیرینی دارند و برای افراد علاقمند به شیرینی جات بسیار ایده آل هستند.

  • جویس های میوه ای Fruit Flavors

دسته آخر جویس‌ها هم به جویس‌های میوه‌ای مربوط است. جویس‌های میوه‌ای جزو محبوبترین جویس‌ها هستند و از تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند. برخی از این جویس‌ها تنها از یک میوه و برخی دیگر از طعم چندین میوه ساخته می‌شوند. برای همین است که تنوع آنها بسیار زیاد است. افراد ویپر میتوانند بر اساس میوه‌های محبوب خود، به سراغ خرید جویس میوه‌ای بروند و ویپینگ لذتبخشی را با آن تجربه نمایند. خوب است اشاره شود که برخی از جویس‌های میوه‌ای به صورت یخی هم موجود هستند که ویپینگ با آنها باعث ایجاد حس خنکی مطلوبی در دهان می‌شود.

معرفی چند جویس تنباکویی پرطرفدار

همانطور که اشاره کردیم، جویس‌های تنباکویی از انواع جویس‌هایی هستند که ایده آل افراد سیگاری می‌باشند. در واقع بسیاری از افراد سیگاری که به سراغ ویپینگ می‌روند، در ابتدا از این دسته جویس‌ها استفاده می‌کنند. جویس‌های تنباکویی در برندهای مختلفی در بازار موجود هستند و به وسیله شرکت‌های زیادی ساخته می‌شوند. همچنین برخی از آنها به عنوان محبوبترین طعم جویس تنباکویی شناخته می‌شوند و جزو پرفروشترین جویس‌ها به شمار می‌روند. بنابراین در این بخش قصد داریم با چند مورد از بهترین جویس‌های تنباکویی موجود در بازار آشنا شویم.

  • جویس‌های تنباکویی برند رایپ ویپز

رایپ ویپز از جمله برندهای معروف صنعت ویپ است که در تولید جویس و سالت‌های مختلف دست دارد. از این برند جویس‌های تنباکویی زیادی هم موجود است که از میان آنها میتوان به جویس Ripe Vapes VCT Strawberry، جویس Ripe Vapes VCT Black، جویس Ripe vapes vct cafe و جویس RIPE VAPES VCT BOLD اشاره کرد. هر یک از این جویس‌ها از طعم تنباکو به همراه یک طعم دهنده دیگر ساخته شده‌اند و مزه بسیار خوبی دارند. برای همین افراد میتوانند بر اساس ذائقه و سلیقه خود، یکی از این جویس‌ها را خریداری نمایند.

  • جویس‌های تنباکویی برند راتلس

راتلس از دیگر برندهای معروف و سازنده جویس در جهان است که تاکنون جویس‌های متنوعی از جمله جویس‌های تنباکویی را به بازار عرضه کرده است. از جمله جویس‌های تنباکویی برند راتلس نیز میتوان به جویس Ruthless dulce de tobacco، جویس RUTHLESS COFFEE TOBACCO و جویس Ruthless Brazilian tobacco اشاره کرد. جویس راتلس Ruthless Brazilian tobacco تنها از طعم خالص تنباکوی برزیلی ساخته شده است. برای همین طعم آن به سیگار شباهت زیادی دارد و برای افراد علاقمند به ویپینگ با این طعم بسیار ایده آل است.

  • جویس‌های تنباکویی برند دینر لیدی

کمپانی دینر لیدی فعالیت خود را از سال 2016 شروع کرده است و از آن زمان تا به امروز جویس‌های متنوعی را روانه بازار کرده است. در میان جویس‌های این برند نیز میتوان چندین جویس تنباکویی را پیدا کرد که یکی از آنها جویس Dinner lady sweet tobacco است. این جویس جزو جویس‌های تنباکویی ترکیبی است. یعنی در ساخت آن علاوه بر توتون و تنباکو، از خامه شیرین و کارامل استفاده شده است. برای همین جزو جویس‌های نسبتا شیرین است و طعم بسیار مطلوبی دارد. افرادی که دوست دارند جویس تنباکویی متعادل‌تری را تجربه کنند، میتوانند از این جویس برای ویپینگ استفاده کنند.

  • جویس‌های تنباکویی برند دکتر ویپز

دکتر ویپز یک برند انگلیسی است که جویس و سالت‌های زیادی را روانه بازار کرده است. در میان محصولات این شرکت هم میتوان چندین جویس تنباکویی را مشاهده کرد. جویس DR.VAPES CREAMY VANILLA CUSTARD و جویس DR.VAPES BLACK از جمله این جویس‌ها هستند. جویس DR.VAPES BLACK از ترکیب تنباکو با طعم وانیل ساخته شده است که یک ترکیب بسیار متعادل و دلپذیر می‌باشد.

  • جویس‌های تنباکویی برند ویگاد

برند آمریکایی ویگاد نیز در تولید جویس و سالت‌های مختلف به خوبی ظاهر شده است و جویس‌های تنباکویی زیادی را به بازار عرضه کرده است. از این میان میتوان به جویس‌های VGOD CUBANO SILVER، VGOD CUBANO BLACK و Vgod Cubano Brown اشاره کرد.

خرید انواع جویس تنباکویی از ویپ تهران

اگر به دنبال خرید پرطرفدارترین طعم جویس ویپ هستید و دوست دارید ویپینگ بسیار لذتبخشی را تجربه کنید، میتوانید از فروشگاه ویپ تهران برای خرید جویس مورد نظر خود اقدام نمایید. در این فروشگاه انواع جویس نظیر جویس‌های تنباکویی، جویس‌های دسری و جویس‌های میوه‌ای از برندهای مختلف موجود هستند و به صورت اصل و اورجینال به فروش می‌رسند. بنابراین میتوانید با خیالی آسوده به خرید جویس بپردازید و نگرانی از بابت بی‌کیفیت یا فیک بودن آن نداشته باشید.

جمع بندی

جویس‌های تنباکویی از انواع جویس‌های محبوب در بازار هستند که بیشتر افراد سیگاری تمایل به استفاده از آنها دارند. این جویس‌های در طعم‌های خالص و یا ترکیبی موجود هستند و تنوع بسیار زیادی دارند. شما میتوانید برای خرید جویس تنباکویی برند محبوب خود، از فروشگاه ویپ تهران اقدام کنید و خیلی زود آن را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *