به علت جا به جایی انبار مرکزی تا اطلاع ثانوی سفارش آنلاین غیر فعال می باشد (۰۹۱۰۹۸۰۳۹۶۸)

چنانچه در زمان پرداخت سفارش درون درگاه بانکی به مشکل برخوردید لطفا باپشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید. (۰۹۱۰۹۸۰۳۹۶۸)

جستوجو محصولات...
Generic filters
فیلتر براساسنمایانی محصول
exclude-from-catalog
exclude-from-search
featured
rated-1
rated-2
rated-3
rated-4
rated-5
جستوجو محصولات...
Generic filters
فیلتر براساسنمایانی محصول
exclude-from-catalog
exclude-from-search
featured
rated-1
rated-2
rated-3
rated-4
rated-5

ویژگی های ایجویس های فاقد نیکوتین چیست؟

sample74
ویژگی های ایجویس های فاقد نیکوتین چیست؟
اردیبهشت 19, 1402

یکی از ویژگی‌های خوبی که دستگاه‌های ویپ دارند این است که می‌توانند میزان نیکوتین مصرفی خود را کنترل کنند. در واقع هر ویپری می‌تواند بر اساس شرایط خود به انتخاب نیکوتین مورد نظرش بپردازد. حتی میتوان نیکوتین صفر، یعنی جویس فاقد نیکوتین را برای ویپینگ در نظر گرفت. حال بهتر است ببینیم که ایجویس‌های فاقد نیکوتین چه ویژگی‌هایی دارند و برای چه دسته از افرادی مناسب می‌باشند؟

ایجوس فاقد نیکوتین چیست؟

جویس‌های ویپ در یک دسته بندی کلی به دو دسته جویس معمولی (مناسب دستگاه‌های معمولی با نیکوتین 0 الی 18 میلی گرم) و سالت نیکوتین (مناسب دستگاه‌های پاد سیستم با نیکوتین 25 میلی گرم به بالا) تقسیم می‌شوند. بر این اساس مشخص است که منظور از ایجویس فاقد نیکوتین، همان جویس معمولی با نیکوتین 0 درصد است. این یعنی چنین مایعاتی تنها از همان مواد اصلی یعنی گلیسیرین گیاهی، پروپیلن گلیکول و طعم دهنده ساخته می‌شوند و در آنها خبری از ماده نیکوتین نمی‌باشد. برای تشخیص جویس‌های فاقد نیکوتین هم کافیست به بسته‌بندی و مشخصات روی بطری آن نگاهی داشته باشیم. روی بدنه چنین جویس‌هایی با عبارت نیکوتین 0 درصد یا 0 میلی گرم مواجه می‌شویم که به معنای عدم وجود نیکوتین در آن است.

دلایل استفاده افراد از جویس‌های فاقد نیکوتین

 

دلایل استفاده افراد از جویس‌های فاقد نیکوتین

 

بسیاری از افراد از دستگاه‌های ویپینگ با جویس‌های بدون نیکوتین استفاده می‌کنند. دلایل این دسته از افراد هم برای استفاده از ویپ بدون نیکوتین متفاوت است. با این حال بسیاری از ویپرها ویپینگ را با هدف حذف نیکوتین شروع می‌کنند تا زمانی که آن را به صفر برسانند. در واقع چنین افرادی از ویپ‌ها برای ترک سیگار و ترک اعتیاد به ماده نیکوتین استفاده می‌کنند. به این صورت که این افراد در ابتدا دستگاه ویپ و مایع آن را بر اساس اعتیاد خود به نیکوتین و سیگار خریداری می‌کنند. سپس رفته رفته میزان نیکوتین را کاهش داده و آن را به مقادیر بسیار کم و در نهایت به صفر می‌رسانند. این عمل باعث می شود افراد متحمل فشار زیادی نشوند و بتوانند بهتر سیگار را کنار بگذارند. حتی اگر عادت به سیگار کشیدن در فرد باقی بماند، می‌تواند تا مدتی به ویپینگ با جویس‌های فاقد نیکوتین ادامه دهد تا این عادت از سرش بیفتد.

ترک سیگار با جویس‌های بدون نیکوتین

این روزها افراد زیادی درگیر مشکلات ناشی از سیگار کشیدن هستند. بسیاری از این افراد با مشکلاتی چون خرابی دندان‌ها، مشکلات ریوی، تنگی نفس و غیره مواجه هستند و هر چقدر اعتیادشان به سیگار و نیکوتین بیشتر باشد، این مشکلات در آن‌ها حادتر می‌شود. از این رو شاهد روش‌های مختلفی جهت ترک سیگار هستیم. یکی از راهکارها، استفاده از دستگاه ویپ و جایگزین کردن آن به جای سیگار است. البته در صورتی که میزان نیکوتین موجود در این دستگاه‌ها نیز کنترل شده باشد و در نهایت به مقدار 0 درصد برسد. با استفاده از جویس‌های فاقد نیکوتین می‌توان اعتیاد خود به نیکوتین را از بین برده و گام بزرگی در افزایش سلامتی خود برداست.

ویژگی‌های ایجویس فاقد نیکوتین

  • جایی برای اعتیاد با این جویس‌ها وجود ندارد

اکثر مایعات ویپ از چند ماده اصلی VG، PG، آب، طعم دهنده و نیکوتین ساخته می‌شوند. از میان این عناصر، نیکوتین ماده‌ای است که در برخی از جویس‌ها وجود داشته و در برخی دیگر به کار نمی‌رود. ماده اعتیادآور هم تنها همین نیکوتین است. یعنی مابقی مواد تشکیل دهنده ی مایع ویپ، اعتیادآور نیستند و سبب وابستگی افراد نمی‌شوند. پس اگر از ایجویس‌های فاقد نیکوتین برای ویپینگ استفاده شود، نگرانی برای اعتیاد به آن وجود نخواهد داشت.

  • مایعات ویپ بدون نیکوتین غیر سمی هستند

برخلاف جویس و سالت‌های حاوی نیکوتین، جویس‌های فاقد نیکوتین تقریبا تماما از موادی ساخته می‌شوند که در بسیاری از مواد غذایی یا مصرفی روزمره هم وجود دارند. این یعنی این مواد سمی یا مضر نیستند و مشکلی برای بدن ندارند. البته این خصوصیت تمام مایعات ویپ است و مایعات حاوی نیکوتین هم اثر سمی ندارند. بنابراین تهدیدی برای کودکان به شمار نمی‌روند. با این حال نباید آن‌ها را در دسترس کودکان و حیوانات خانگی قرار دهید و بهتر است آن‌ها را در یک مکان مناسب و دور از دسترس نگهداری نمایید.

  • تجربه طعم دهی بهتر با این جویس‌ها فراهم است

 

تجربه طعم دهی بهتر با این جویس‌ها فراهم است

با جویس‌های فاقد نیکوتین میتوان طعم‌دهی بسیار خوبی را تجربه کرد. با اینکه نیکوتین یک ماده بدون بو است، اما کمی طعم تندی دارد که همین عامل سبب ضربه به گلو شده و به مقدار کمی روی طعم جویس تاثیر می‌گذارد. بنابراین ویپینگ بدون نیکوتین به ویپرها اجازه می‌دهد تا روی طعم‌دهی جویس مورد نظر خود تمرکز داشته باشند و در تمام طول ویپینگ از طعم آن به خوبی بهره ببرند. برای مثال اگر از جویس با طعم وانیلی استفاده ‌شود، تا اتمام جویس تنها طعم این ماده خوش عطر و طعم در دهان احساس می‌شود. بر همین اساس میتوان انواع جویس میوه‌ای و دسری فاقد نیکوتین را به خوبی تست کرده و از طعم فوق العاده آنها لذت برد.

  • ویپینگ روان و بدون ضربه به گلو را فراهم می کند

از دیگر ویژگی‌های جویس‌های فاقد نیکوتین این است که با آن‌ها میتوان ویپینگ لذت بخش و بدون مشکلی را تجربه کرد. در واقع ویپرهای آماتور با این جویس‌ها با تجربه‌ای چون سیگار کشیدن مواجه نمی‌شوند و زمانی که دود آن را استنشاق می‌کنند، حس ضربه به گلو را ندارند. بنابراین جویس‌های فاقد نیکوتین باعث می‌شوند تا افراد تجربه خوب و لذت‌بخشی از ویپینگ را داشته باشند.

  • مناسب افراد غیر سیگاری هستند

این روزها افراد غیر سیگاری هم جذب دستگاه‌های ویپینگ شده‌اند و به استفاده از آن‌ها روی آورده‌اند. نوجوانان و جوانان از جمله این افراد محسوب هستند. حال اگر برای ویپینگ به سراغ ایجویس‌های فاقد نیکوتین بروند، خطر و مشکل جدی آن‌ها را تهدید نخواهد کرد. اما اگر این افراد به استفاده از جویس‌های نیکوتین‌دار بپردازند، به تدریج به آن‌ها وابستگی پیدا می‌کنند و حتی ممکن است به دلیل اعتیاد جذب سیگارهای معمولی یا همان تنباکویی شوند. بنابراین جویس‌های فاقد نیکوتین گزینه خوبی برای افراد غیر سیگاری هستند.

نحوه پی بردن به نیکوتین مایع جویس

گاهی اوقات مقدار دوز نیکوتین موجود در مایع جویس، به صورت میلی گرم نمایش داده می‌شود. در واقع جویس‌های 0 میلی گرم، 3 میلی گرم، 6 میلی گرم و غیره به این شکل هستند. برخی اوقات این مقدار به صورت درصدی نشان داده می‌شود. یعنی به جای استفاده از میلی گرم، از درصد استفاده می‌شود. به این معنی است که اگر جویسی حاوی 1.2 درصد نیکوتین باشد، 1.2 درصد از حجم کل آن را نیکوتین تشکیل داده است.

آیا ایجویس‌های فاقد نیکوتین کاملا بی خطر هستند؟

 

آیا ایجویس‌های فاقد نیکوتین کاملا بی خطر هستند؟

 

در رابطه با اینکه آیا جویس‌های فاقد نیکوتین خطری برای بدن دارند یا خیر، باید بگوییم که تنها ماده ویپینگ که بیشترین خطر را برای بدن و سلامتی افراد دارد، همان نیکوتین است که این ماده در جویس‌های فاقد نیکوتین وجود ندارد. از این رو اگر از چنین جویس‌هایی برای ویپینگ استفاده شود، عوارض استفاده از دستگاه‌های ویپینگ تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین اگر قصد دارید که ویپینگ کاملا امن و بی‌خطری را تجربه کنید، بهتر است به سراغ جویس‌هایی بروید که ترکیبات شیمیایی کمتری دارند. برای مثال هر چقدر موادی چون بنزالدئید، استوین و سیترال در این مایع کمتر استفاده شده باشند،جویس بهتری داریم. با این حال همانطور که گفتیم، مهم‌ترین ماده همان نیکوتین است که با کنترل بر روی میزان آن میتوان ویپینگ بهتری را تجربه کرد.

از کجا جویس‌های فاقد نیکوتین معتبر بخریم؟

حال که با ویژگی‌ها و مزایای جویس‌های فاقد نیکوتین آشنا شدید، بهتر است به نحوه خرید این جویس‌ها هم اشاره داشته باشیم. این روزها مغازه‌های کوچک و بزرگ زیادی به فروش دستگاه ویپ و همچنین انواع جویس می‌پردازند و میتوان در نزدیکی خود چندین مرکز فروش جویس را به راحتی پیدا کرد. چیزی که اهمیت دارد این است که برای خرید جویس باید به سراغ فروشگاه‌های معتبر رفته تا بتوان آن‌ها را به صورت اصل و اورجینال خریداری کرد. چرا که با خرید جویس فیک و تقلبی، با مشکلات زیادی در ویپینگ مواجه می‌شوید و تجربه خوبی از آن کسب نخواهید کرد. بنابراین حتما در انتخاب فروشگاه جویس و ویپ دقت کنید و به سراغ مراکز معتبر در این زمینه بروید.

فروشگاه ویپ تهران از جمله فروشگاه‌های موجود در شهر تهران است که امکان خرید انواع جویس بدون نیکوتین را هم به صورت حضوری و هم اینترنتی برای مشتریان خود فراهم کرده است. بنابراین اگر قصد دارید به ویپینگ با ایجویس‌های فاقد نیکوتین بپردازید، می‌توانید از طریق این فروشگاه جویس‌ بدون نیکوتین با طعم دلخواه خود را خریداری کنید و ویپینگ امن و لذت‌بخشی را با آن تجربه نمایید.

جمع بندی

ویپینگ بدون نیکوتین، ایمن‌تر از سیگار کشیدن و حتی ایمن‌تر از ویپینگ همراه با نیکوتین است. افرادی که از جویس‌های فاقد نیکوتین برای ویپینگ استفاده می‌کنند، هیچ ماده اعتیادآوری را به بدن خود وارد نمی‌کنند و سبب آسیب به سلامتی‌شان نمی‌شوند. افرادی که به ترک سیگار با استفاده از دستگاه ویپ می‌پردازند، در نهایت به سراغ جویس‌های فاقد نیکوتین می‌روند. همچنین افراد غیر سیگاری که کنجکاوی زیادی نسبت به استفاده از این دستگاه‌ها دارند، اغلب این دسته از جویس‌ها را انتخاب می‌کنند. بنابراین با توجه به ویژگی‌های جویس‌های فاقد نیکوتین، میتوان از آنها برای ویپینگ امن و روان استفاده کرده و مانع از اعتیاد خود به آنها شد.

مقالات دیگر

دیدگاه و امتیاز خود را نسبت به این مقاله با ما به اشتراک بگذارید...

0 0 امتیازها
امتیاز
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
جستوجو محصولات...
Generic filters
فیلتر براساسنمایانی محصول
exclude-from-catalog
exclude-from-search
featured
rated-1
rated-2
rated-3
rated-4
rated-5
فروشگاه
0 مقایسه
0 موارد محصول
حساب کاربری من